SID به حامیان علمی همایش پیوست

7 مهر 1397

 SID  پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی که به منظور دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی تاسیس شده است به جمع حامیان علمی همایش پیوست.
 SID ؛ پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی که به منظور دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی تاسیس شده است به جمع حامیان علمی همایش پیوست.
این پایگاه، منابع علمی را با دو ویژگی "جامعیت و روزآمدی" به همراه سرویس‌ها و خدمات ویژه و کارآمد در جهت اشاعه فرهنگ تحقیق و پژوهش به صورت دسترسی آزاد (Open Access) در اختیار محققان و دانش‌پژوهان قرار می دهد.
این پایگاه که از سوی دانشگاه‌ها و کنگره‌های ایران به عنوان مرجع پایگاه تخصصی شناخته شده است به جمع حامیان علمی همایش روانشناسی و فرهنگ زندگی با محوریا تحکیم و تعالی خانواده پیوست.
از این رو به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند در صورت تمایل  می توانند  پس از پذیرش مقاله در همایش، درخواست خود مبنی بر نمایه سازی مقاله در این پایگاه را به دبیرخانه همایش اعلام نمایند.

.


200
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


Contact
تلفن ثابت

021-28421486

نمابر
ایمیل

culturaljobs1404@gmail.com

آدرس
سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین