نمایه سازی مقالات پژوهشگران در پایگاه استنادی ISC

17 شهریور 1397

ثبت همایش ملی روانشناسی و فرهنگ زندگی در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)به اطلاع کلیه پژوهشگران و فرهیختگان محترم می رسانیم پایگاه استنادی جهان اسلام ISC مقالات پذیرفته شده در همایش ملی روانشناسی و فرهنگ زندگی را در پایگاه خود نمایه می سازد.


لازم به ذکر است ISC از جمله سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی است.  ایران با تولید ISC، بعد از ایالات متحده که ۶۰ سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده‌است، هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات، صورت می‌پذیرد و ISC می‌کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد.


کد اختصاصی همايش ملی روانشناسی و فرهنگ زندگی در در پایگاه استنادی جهان اسلام  ISC : ۶۳۰۰۳-۹۷۱۸۰ می باشد و همایش در سطح ملی و در رتبه علمی پژوهشی برگزار خواهد شد.


212
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


Contact
تلفن ثابت

021-28421486

نمابر
ایمیل

culturaljobs1404@gmail.com

آدرس
سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین